L.A. Trio i Ewa Żydołowicz | Koncert

Kiedy

27.02.2021
sobota | godz. 18:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

35zł / normalny
30zł / ulgowy

Wracamy z koncertami na Sali Wielkiej z udziałem publiczności – i to w niezwykłym stylu! W sobotni wieczór zgra dla Was L.A. Trio oraz charyzmatyczna toruńska wokalistka Ewa Żydołowicz. Przeniesiemy się w wyjątkowy klimat muzyczny – pełen barwnych dźwięków, zaskakujących aranżacji i… nostalgicznych wspomnień.

L.A. Trio w składzie: Bogdan Hołownia (fortepian) – muzyk ceniony w środowiskach jazzowych po obu stronach oceanu, Andrzej Bruner Gulczyński (kontrabas) – niegdyś basista legendarnej Nocnej Zmiany Bluesa oraz Józef Eliasz (perkusja) – jeden z czołowych polskich perkusistów jazzowych, znany świetnie toruńskiej publiczności. Ewa Żydołowicz – wokalistka jazzowo-bluesowa z Torunia, która muzykę czuje w sobie od urodzenia, a głos kształciła pod okiem najlepszych trenerów wokalnych w Polsce i za granicą. Dla Ewy najważniejsze w śpiewie są emocje, dzięki którym stara się przekazać wartość wykonywanego utworu.

Zapowiada się niezwykły wieczór pełen wzruszeń, wspomnień i niezapomnianych muzycznych emocji. Widzimy się z Wami już 27 lutego o godz. 19.00 do Sali Wielkiej Dworu Artusa.