Krzemyk & Harry | e-Koncert na Dzień Babci i Dziadka

Kiedy

21.01.2021
czwartek | godz. 19:00

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka zabierzemy Was w niezwykłą, sentymentalną podróż muzyczną do czasów młodości i dobrych wspomnień. W czasie koncertu duetu Krzemyk&Harry usłyszycie autorskie wykonanie znanych szlagierów oraz piosenek, które sprawią, że nogi same będą rwać się do tańca! Zaproście na koncert babcie i dziadków i wspólnie przeżyjcie niezapomniany muzyczny wieczór pełen nostalgii.

Krzemyk&Harry to efekt wieloletniej przyjaźni muzycznej Tomasza Krzemińskiego i Jarka Hejmanna. Muzycy spotkali się grając w zespole Variete w 2006 i od tej pory chętnie pojawiają się wspólnie na scenie. W listopadzie 2020 roku zagrali w Dworze Artusa koncert w ramach Artus Festival.

Tomasz Krzemiński to charakterystyczny i lubiany basista, kontrabasista oraz wokalista. Znany jest ze swoich spektakularnych występów ulicznych i solowych interpretacji muzyki z dwudziestolecia międzywojennego, którymi czaruje publiczność nie tylko w salach koncertowych, ale i na toruńskiej Starówce. Jest muzykiem Teatru Ochoty. Sięga po różne style muzyczne – współtworzył awangardową Neumę, rockową Dopaminę, a także grał na basie w kultowym Variete.

Jarosław Hejmann to ceniony perkusista i realizator dźwięku, a także muzyk zespołów Dubska, Miasto, Dopamina i Variete.

W czasie koncertu online wystąpią:

  • Krzemyk – Tomek Krzemiński (bas, śpiew, kompozycje)
  • Harry – Jarek Hejmann (bębny,instrumenty perkusyjne, klawisze,elektronika, produkcja)

Już 21 stycznia o godz. 19:00 widzimy się przed ekranami telefonów i komputerów na artusowym YouTubie i Facebooku!

Kliknij i przenieś się do artusowego