Koncert z okazji Dnia Kobiet

Kiedy

06.03.2021
sobota | godz. 16:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

15zł / normalny
10zł / ulgowy
Promocja dla dwojga! Przy zakupie biletu normalnego, drugi bilet normalny za 1 zł! Promocja trwa od 1 marca do 2 marca 2021 roku, godz. 24:00

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Was wspólnie z Toruńską Agendą Kulturalną niezwykłe wydarzenie muzyczne. Na scenie Sali Wielkiej wystąpią przed wami nie jeden, nie dwa, ale aż trzy zespoły muzyczne!

Jeśli zastanawiacie się nad idealnym prezentem na zbliżające się święto – taka okazja może nie zdarzyć się prędko!

W sobotni wieczór wystąpią przed Wami:

  • Kwiatki
  • Zuza Wiśniewska
  • Klaudia Marzec i Michał Dykban

Promocja dla dwojga! Przy zakupie biletu normalnego, drugi bilet normalny za 1 zł! Promocja trwa od 01 marca do 2 marca 2021 roku, godz. 24:00.


Kwiatki – to elektropopowy zespół, w którym grają Ola Góralska, Adam Stawicki oraz Bobo Ryszewski. Zespół wykonuje muzykę autorską, utrzymaną w stylu R’n’B oraz popu alternatywnego. Ich epka znalazła się na Liście Najlepiej Zapowiadających się Debiutów przygotowanej przez Brand New Anthem. Są laureatami nagrody In Memoriam XIX Festiwal Grzegorza Ciechowskiego – Nagrody Starostwa Tczewskiego. Ich piosenki Netflix, Nie lubię róż czy Smutne dziewczyny stały się utworami, które zaskarbiły in grono wiernych fanów.

Zuza Wiśniewska – w swoim projekcie muzycznym bierze na warsztat wybrane teksty Agnieszki Osieckiej. Ukulele, żeński głos i autorskie interpretacje towarzyszą tekstom utworów, które wpisały się na stałe w kanon polskiej piosenki artystycznej. Zgrabnie ułożone przez poetkę słowa wyśpiewywali wcześniej tacy artyści jak Maryla Rodowicz, Magda Umer czy Kalina Jędrusik. W interpretacji muzycznej Zuzy Wiśniewskiej stają się aktualne do dziś  i zachwycają kolejne pokolenia.

Klaudia Marzec i Michał Dykban – duet, który magiczny i zmysłowy dźwięk wiolonczeli uzupełnia energetyczną gitarą oraz melodyjnym wokalem. Oboje artyści – choć młodzi – na koncie mają już liczne wyróżnienia i nagrody. Klaudia na co dzień występuje w zespole Infinito Quartet, a Michał Dykban jest muzykiem  Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej. Na scenie spotykają się, by wykonać wspólnie utwory muzyczne, pełne nostalgii i emocji.