Koncert Muzyki Przedwojennej | Premiera

Koncert Muzyki Przedwojennej

Kiedy

08.10.2021
piątek | godz. 19:30

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

60 - 90zł / normalny
Koncert przełożony z dnia 14 marca 2020 roku z godz. 17:00. Natomiast koncert z dnia 14 marca 2020 roku z godz. 19:30 został odwołany.

Szanowni Państwo!

Organizator koncertu Tomczyk Art zdecydował o przeniesieniu koncertu Muzyki Przedwojennej | Premiera, na jesień 2021 roku. Bilety zachowują ważność. Istnieje również możliwość zwrotu zakupionych biletów.

Jeśli zwrot dotyczy biletów kupionych w kasie Dworu Artusa prosimy o kontakt  przez adres mail – bilety@artus.torun.pl. Kasa jest także czynna w każdy czwartek w godzinach od 13:00 do 19:00, a także godzinę przed wydarzeniem biletowanym. Natomiast w przypadku zakupy za pośrednictwem www.artus.torun.pl prosimy o kontakt z goout.net. Bilety kupione przez portal kupbilecik – procedura zwrotu dostępna tu – https://www.kupbilecik.pl/zwrot/.

Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę – Koncert Muzyki Przedwojennej. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz… W 2021 roku!

Projekt w wykonaniu niezwykłej grupy wspaniałych artystów Młodego Pokolenia za każdym razem przyjmowanych owacjami na stojąco w największych polskich salach koncertowych! Tego jeszcze nie było, to promocja wybitnie uzdolnionych polskich artystów, zarówno solistów operowych, musicalowych, jak i instrumentalistów wykonujących to niezwykłe widowisko.

Historia zatacza koło, znów po 100 latach podczas wielkiej trasy koncertowej organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art, która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie i europejskie sale koncertowe – usłyszą Państwo nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, utwory filmowe i operetkowe czasów międzywojennych. Zabrzmią między innymi: Miłość Ci wszystko wybaczy, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Ada! To nie wypada!, Powróćmy jak za dawnych lat, Tango milonga, Ostatnia niedziela i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii.  Nie zabraknie także popisowych tang i czardaszy w wykonaniu niezwykłych, polskich instrumentalistów Młodego Pokolenia.

Usłyszą Państwo między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczówny, Jana Kiepury i innych. To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością muzyków wykonujących to niezwykłe widowisko! Nie może Państwa zabraknąć. Zapraszamy serdecznie!

Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art, os. reprezentująca – Jędrzej Tomczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.