Koncert Muzyki Przedwojennej | Premiera

Kiedy

08.10.2021
piątek | godz. 17:30

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

60 - 90zł / normalny
Koncert przełożony z dnia 14 marca 2020 roku z godz. 17:00. Natomiast koncert z dnia 14 marca 2020 roku z godz. 19:30 został odwołany | BILETY 60-90 zł, GRUPY (powyżej 10 osób): tel. 515 985 232, ONLINE: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.goout.net.pl | Nie ma możliwości zakupu biletów w kasie Dworu Artusa

Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę – spektakl pt. Koncert Muzyki Przedwojennej. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Podczas wydarzenia usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będzie Straussowski Zespół Kameralny, składający się z wybitnych muzyków młodego pokolenia, występujących na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie wystąpią także wielokrotnie nagradzane gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu oraz laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący muzykę Króla Walca – Johanna Straussa tym razem zaprezentuje się Państwu w repertuarze muzyki przedwojennej.

Historia zatacza koło, znów po 100 latach podczas wielkiej trasy organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art, która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie, a także europejskie sale koncertowe, usłyszą Państwo nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, utwory filmowe i operetkowe czasów międzywojennych. Zabrzmią między innymi: Miłość Ci wszystko wybaczy, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Ada! To nie wypada!, Powróćmy jak za dawnych lat, Tango milonga, Ostatnia niedziela i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także popisowych tang oraz czardaszy w wykonaniu niezwykłych artystów Młodego Pokolenia. Usłyszą Państwo między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych.

Mamy za sobą tysiące zagranych spektakli, a nasze niepowtarzalne wydarzenia obejrzały już setki tysięcy widzów. Tego nie można przegapić!

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

BILETY 60-90 zł, GRUPY (powyżej 10 osób): tel. 515 985 232, ONLINE: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.goout.net.pl | Nie ma możliwości zakupu biletów w kasie Dworu Artusa.

Szanowni Państwo!

Organizator koncertu Tomczyk Art zdecydował o przeniesieniu koncertu Muzyki Przedwojennej | Premiera, na jesień 2021 roku. Bilety zachowują ważność. Istnieje również możliwość zwrotu zakupionych biletów.

Jeśli zwrot dotyczy biletów kupionych w kasie Dworu Artusa istnieje możliwość zwrotów po ponownym otwarciu instytucji. Natomiast w przypadku zakupy za pośrednictwem www.artus.torun.pl prosimy o kontakt z goout.net. Bilety kupione przez portal kupbilecik – procedura zwrotu dostępna tu – https://www.kupbilecik.pl/zwrot/.

istnieje możliwość zwrotów w artusowej kasie po ponownym otwarciu instytucji