Koncert Muzyki Przedwojennej | Premiera

Kiedy

08.10.2021
piątek | godz. 19:30

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

60 - 90zł / normalny
Koncert przełożony z dnia 14 marca 2020 roku z godz. 17:00. Natomiast koncert z dnia 14 marca 2020 roku z godz. 19:30 został odwołany |BILETY 90 zł: Kasa Dworu Artusa w Toruniu, tel. 56 655 49 29/39, bilety@artus.torun.pl, GRUPY (powyżej 10os): tel. 515 985 232, ONLINE: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.artus.torun.pl

Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę – Koncert Muzyki Przedwojennej. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz… w 2021 roku!

Podczas koncertu usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będzie Straussowski Zespół Kameralny, składający się z wybitnych muzyków młodego pokolenia, występujących na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie wystąpią także wielokrotnie nagradzane gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu oraz laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady, artyści, występujący w największych polskich
i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych.

Wzruszają i bawią publikę od wielu lat – za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący muzykę Króla Walca – Johanna Straussa tym razem zaprezentuje się Państwu w repertuarze muzyki przedwojennej. Historia zatacza koło, znów po 100 latach podczas wielkiej trasy koncertowej organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art. – która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie, a także europejskie sale koncertowe – usłyszą Państwo nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, utwory filmowe i operetkowe czasów międzywojennych.

Zabrzmią między innymi: Miłość Ci wszystko wybaczy, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Ada! To nie wypada!, Powróćmy jak za dawnych lat, Tango milonga, Ostatnia niedziela i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także popisowych tang oraz czardaszy w wykonaniu niezwykłych artystów Młodego Pokolenia. Usłyszą Państwo między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych.

Mamy za sobą tysiące zagranych koncertów, a nasze niepowtarzalne wydarzenia obejrzały już setki tysięcy widzów. Tego nie można przegapić!

Szanowni Państwo!

Organizator koncertu Tomczyk Art zdecydował o przeniesieniu koncertu Muzyki Przedwojennej | Premiera, na jesień 2021 roku. Bilety zachowują ważność. Istnieje również możliwość zwrotu zakupionych biletów.

Jeśli zwrot dotyczy biletów kupionych w kasie Dworu Artusa istnieje możliwość zwrotów po ponownym otwarciu instytucji. Natomiast w przypadku zakupy za pośrednictwem www.artus.torun.pl prosimy o kontakt z goout.net. Bilety kupione przez portal kupbilecik – procedura zwrotu dostępna tu – https://www.kupbilecik.pl/zwrot/.

istnieje możliwość zwrotów w artusowej kasie po ponownym otwarciu instytucji