Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Przygody dwóch urwisów

Kiedy

29.05.2022
niedziela | godz. 11:00

Gdzie

Filia Dom Muz | Rudak
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Na spotkanie zapraszamy dziadków, rodziców oraz opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym, a także wczesnoszkolnym

Przed nami kolejna odsłona familijnego Kina Rudaczek! Po raz kolejny spędzimy wspólny niedzielny poranek z kultową animacją oraz kreatywnymi warsztatami! Starsi odbędą podróż w czasy dzieciństwa, młodsi poznają bajkowych towarzyszy swoich rodziców i dziadków. Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was tym razem!

Bajkowe przedpołudnie rozpoczniemy przygodami dwójki małych chłopców. Mimo wielu różnic ich przyjaźń pełna jest zabawy i radosnych figli. Swawolne, dziecięce harce często jednak doprowadzają do kłopotliwych sytuacji, a konsekwencje dokuczliwych żartów odbijają się na nich samych. Czy tym razem podwórkowe psoty naszych urwisów ujdą im na sucho?

Pozostając w kreatywnym nastroju, po seansie zajmiemy się artystyczną częścią planu! Tym razem przygotowaliśmy dla was warsztaty nawiązujące do ekscytujących wypraw! Zainspirowani przygodami bohaterów animacji, przeniesiemy się na plac zabaw, gdzie odbędą się warsztaty z przygody. W programie wielkoformatowe malowanie na płaszczyznach pionowych, malowanie tipi, kuchnia błotna i wiele innych ekscytujących zabaw!

Zapewniamy, że będzie iście bajkowo, twórczo i rodzinnie – tego dnia wszyscy na moment cofniemy się w czasie!

Obecna odsłona familijnego Kina Rudaczek jest ostatnią przed wakacjami, ale nie martwcie się – wracamy tuż po letniej labie! Małym i dużym entuzjastkom oraz entuzjastom naszych spotkań życzymy wielu bajkowych przygód oraz mnóstwa odpoczynku! A tymczasem widzimy się w maju!