Kartki na dzień Babci i Dziadka | e-Warsztaty plastyczne

Kiedy

21.01.2021
czwartek | godz. 16:30

Gdzie

Zoom
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Warsztaty dla dzieci 6- 12 lat
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni w roku. Zastanawiacie się jak przekazać kilka pięknych słów swoim dziadkom z okazji ich święta? Zapraszamy na e-warsztaty dla dzieci, podczas których własnoręcznie i od podstaw wykonamy kartki na dzień Babci i Dziadka, które na pewno sprawią im wiele radości i będą zdobić ściany i komody w babcinych domach. Kartki z życzeniami to bezcenny upominek. Jedno jest pewne, dla babci i dziadka największą wartość ma to, co wnuki zrobią samodzielnie, wkładając w to serce. Podczas warsztatów będziemy wykorzystywać tylko kolorowe papiery, a gdy kartki będą już gotowe, napiszemy na nich piękne życzenia.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.