Jose Torres & Havana Dreams | Kubańska fiesta

Kiedy

05.09.2020
sobota | godz. 19:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

50zł / normalny
40zł / ulgowy

W trakcie wrześniowego koncertu Jose Torres & Havana Dreams przeniesiemy się do ciepłych krajów, ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radosnej muzyki, ciepła oraz beztroski. Usłyszycie kwintesencję kubańskiej muzyki tradycjonalnej, znane utwory w stylu Buena Vista Social Club oraz współczesne gatunki kubańskie jak Timba.

Jose Torres & Havana Dreams grają typową, kubańską muzykę, zaczerpniętą prosto z Hawańskich ulic. Muzykę, która niesie ze sobą masę pozytywnych emocji, energii i radości. Dzięki tym artystom czeka Was nie tylko niezapomniany koncert, ale także show, które zaangażuje Was do wspólnej zabawy!

Jose Torres – artysta pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych od wielu lat zamieszkujący na stałe w Polsce. Od ponad 30 lat występuje na polskiej scenie muzycznej, współpracując z wieloma gwiazdami estrady m.in. Marylą Rodowicz, Kayah, Maanam-em, Grzegorzem Ciechowskim, Raz Dwa Trzy, Mietkiem Szcześniakiem, Blue Cafe i wieloma innymi. Koncertował i nagrywał również z czołówką muzyków jazzowych: Tomaszem Stańko, Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną, Leszkiem Możdżerem.

Koncert poprowadzi najsłynniejszy Kubańczyk w Polsce – maestro Jose Torres.