"Jest taki dzień" spektakl liryczno - muzyczny

Kiedy

17.12.2009
czwartek | godz. 18:00

Gdzie

Kafeteria Struna światła
Wydarzenie archiwalne

W czwartkowe grudniowe popołudnie zapraszamy do Kafeterii Struna Światła na świąteczny program Teatru Afisz pod tytułem Jest taki dzień…

Scenariusz: Anna Katarzyna Chudek
Opracownaie muzyczne: Krzysztof Zaremba

Spektakl liryczno-muzyczny o najpiękniejszych świętach polskich.
Pełna humoru, wzruszająca opowieść o nadziei, która napełnia serca każdego człowieka w tę wyjątkową noc.
Czekając wspólnie na pierwszą gwiazdkę zapraszamy na spotkanie przy wigilijnym stole, gdzie przy białym obrusie i sianku z betlejemskiej stajenki opowiadamy historię cudu narodzin Jezusa nie zapominając o tradycyjnych polskich zwyczajach Świąt Bożego Narodzenia.

Drogę do żłóbka wskaże państwu anioł Krzysztof Zaremba, a kolędować będą Anna Katarzyna Chudek i Grażyna Rutkowska-Kusa.

więcej informacji na: www.teatrafisz.pl