IV Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Sztuka natury"

Kiedy

11.12.2011
niedziela | godz. 12:00

Gdzie

Sala Wielka
Wydarzenie archiwalne

Kolejny dzień Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka natury:

13:00 – 16:00 Kafeteria Struna światła – prezentacja prac nadesłanych na konkurs pokazów multimedialnych. Głosowanie widzów na najlepszy pokaz multimedialny. Okazja do spotkań z Gośćmi Festiwalu, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń.

14:00 – 16:00 Sala Wielka – Spotkanie z Gościem Festiwalu  Patrykiem KiznySztuka czasu – Motion-controlled timelapse.

16:00 – Sala Wielka – Uroczyste zakończenie IV Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka Natury Toruń 2011.

W programie:

  • Gość Specjalny Festiwalu:Sergey Gorshkov – Przyroda Kamczatki i Przyroda Delty Rzeki Okawango
  • rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego
  • ogłoszenie nazwisk zwycięzców w ogólnopolskim konkursie pokazów cyfrowych
  • wyłonienie laureata publiczności  w ogólnopolskim konkursie pokazów cyfrowych, losowanie nagród wśród osób, które brały udział w głosowaniu na laureata publiczności.

* Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu Festiwalu.

** Wśród osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody.

więcej informacji na: http://www.sztukanatury.pl/