IV Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Sztuka natury"
Kolejny dzień Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka natury:
13:00 – 18:00 Kafeteria Struna światła – prezentacja prac nadesłanych na konkurs pokazów multimedialnych. Głosowanie widzów na najlepszy pokaz multimedialny. Okazja do spotkań z Gośćmi Festiwalu, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń.
18:00 – Sala Wielka – Spotkanie z Gościem Festiwalu – Tomaszem Ogrodowczykiem. Spotkanie pod hasłem Dwa Światy – lasy deszczowe Ameryki Południowej i syberyjska tajga.
* Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu Festiwalu.
** Wśród osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody.
więcej informacji na: http://www.sztukanatury.pl/


