IV Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Sztuka natury"

Kiedy

09.12.2011
piątek | godz. 12:00

Gdzie

Kafeteria Struna światła
Wydarzenie archiwalne

Kolejny dzień Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka natury:

13:00 – 18:00 Kafeteria Struna światła – prezentacja prac nadesłanych na konkurs pokazów multimedialnych. Głosowanie widzów na najlepszy pokaz multimedialny. Okazja do spotkań z Gośćmi Festiwalu, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń.

18:00 – Sala Wielka – Spotkanie z Gościem Festiwalu – Tomaszem Ogrodowczykiem. Spotkanie pod hasłem Dwa Światy – lasy deszczowe Ameryki Południowej i syberyjska tajga.

* Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu Festiwalu.

** Wśród osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody.

więcej informacji na: http://www.sztukanatury.pl/