IV Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Sztuka natury"

Kiedy

10.12.2011
sobota | godz. 15:00

Gdzie

Kafeteria Struna światła
Wydarzenie archiwalne

Kolejny dzień Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka natury:

16:00 – 17:00 Kafeteria Struna światła –  prezentacja filmu Wodniczka. Ochrona w Polsce i Niemczech autorstwa Mateusza Matysiaka, przygotowana przez  Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków.

17:00 – 18:00 Kafeteria Struna światła – prezentacja filmu Rytmy Natury w Dolinie Baryczy oraz spotkanie z autorem – Arturem Homanem.

18:00 – Kafeteria Struna światła – Spotkanie z Gościem Festiwalu Pawłem Szpyglem – Polodowcowisko.

* Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu Festiwalu.

** Wśród osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody.

więcej informacji na: http://www.sztukanatury.pl/