Artus Festival | Improv Baltic Show

Kiedy

21.11.2020
sobota | godz. 19:00

Gdzie

Filia Dom Muz | Podmurna
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Spektakl odbędzie się na kameralnej scenie Filii Dom Muz przy ul. Podmurnej 1/3
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Artus Festival

W programie Artus Festival nie mogło zabraknąć doznań teatralnych! Tym razem sięgnęliśmy po współczesną alternatywę w postaci teatru improwizacji na najwyższym, europejskim poziomie.

Na scenie zderzą się ze sobą wrażliwości czworga improwizatorów z Polski, Finlandii, Szwecji i Niemiec. Każde z osobna to wulkan energii, a ich spotkanie sceniczne z pewnością zaowocuje pełną paletą emocji – od śmiechu po wzruszenia. Jak zwykle w przypadku impro, na przebieg historii wpłyną sugestie publiczności.

Artus Festival to oprócz ciekawych spotkań autorskich, występów kabaretowych, koncertów i recitali także spotkanie ze sztuką improwizacji. W tym na scenie oprócz gwiazd z Polski pojawią się zaprzyjaźnieni improwizatorzy z krajów, które łączy Bałtyk. W tym szczególnym czasie aktorzy spotkają się na jednej scenie, aby ponad granicami i dzielącymi kilometrami zbudować nić improwizacyjnego połączenia. Zaproszeni goście mają sporo wspólnego – to uznani improwizatorzy i trenerzy występujący i uczący na międzynarodowych festiwalach impro. Znają się zatem z wcześniejszych projektów i chętnie współpracują przy nowych wyzwaniach.

W tegorocznym spektaklu wystąpią:

  • Beata Różalska (Polska)
  • Jutta Tilvis (Finlandia)
  • Stefan Andersson (Szwecja)
  • Manuel Speck (Niemcy)

Spektakl improwizacyjny to idealny pomysł na niebanalne spędzenie wieczoru w atmosferze humoru i nieskrępowanej żadnymi rygorami zabawie w niepowtarzalne skojarzenia.

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.