Impro sobota z Artusem | Teatr Reset - Torunian Historie Codzienne

Kiedy

20.06.2020
sobota | godz. 19:00

Gdzie

Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Spektakl odbył się w ramach projektu dofinansowanego ze stypendium Prezydenta Miasta Torunia
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Impro w Artusie

W kolejny sobotni wieczór, punkt o 19:00 zabierzemy Was w niesamowity świat improwizacji, dzięki któremu na chwilę zapomnicie o zgiełku dnia codziennego. Tym razem w Impro sobocie z Artusem przedstawimy Wam spektakl toruńskiego Teatru Reset, który w marcu 2020 roku wystawił prapremierowo Torunian Historie Codzienne – projekt dofinansowany ze stypendium Prezydenta Miasta Torunia. Zobaczcie jak na podstawie zwyczajnych opowieści widzów można stworzyć wspólną historię dnia codziennego.

Spektakle teatru improwizacji mają to do siebie, że każde przedstawienie to jednocześnie premiera i ostatnie granie. Nie ma przygotowanego scenariusza, wszystko jest tworzone na żywo, stając się w ten sposób sztuką ulotną. Sięgnięcie więc po nagrania i ożywcie magię dawnych sztuk.

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Kliknij i przenieś się do artusowego