Grupa Teatralna

Gdzie

Filia Dom Muz | Podmurna

Bilety

35zł / miesięcznie

Prowadzący: Wiesława Martowicz

Telefon: 509 696 050

E-mail: podmurna@artus.torun.pl

Koszt za wrzesień - 20 zł | koszt za pozostałe miesiące - 35 zł /miesiąc | zajęcia od 25 r.ż. | Prowadząca - Wiesława Martowicz
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Światła reflektorów skierowane w Twoją stronę, a wszystkie oczy zwrócone na Ciebie, gdy stoisz na pięknie przystrojonej scenie, odgrywając z pasją powierzoną Ci historię. Jeśli marzysz o tym od lat – nie zwlekaj! Ta propozycja jest dla Ciebie. Tworzymy grupę teatralną dla dorosłych od 25 lat do 50+. Może właśnie Ciebie brak w naszej teatralnej drużynie? Jesteśmy otwarci na Twoją wrażliwość, na wyjątkowe odczuwanie świata. Szukamy osób zaangażowanych.

Będziemy ćwiczyć głos, pracować nad dykcją, otwartością, interpretować teksty, budować postacie, a przede wszystkim – wspólnie przygotujemy prawdziwy spektakl, który zostanie wystawiony przed publicznością.

Zajęcia poprowadzi Wiesława Martowicz – portrecistka, z wykształcenia pedagog. Od zawsze związana z teatrem amatorskim. Prowadziła grupy teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  W okresie pandemii stworzyła spektakl online dla seniorów.

Termin zajęć ustalany będzie po zapisach, biorąc pod uwagę Waszą dyspozycyjność.