Flower box’y na dzień Babci i Dziadka | e-Warsztaty florystyczne

Kiedy

20.01.2021
środa | godz. 17:45

Gdzie

Zoom
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Flower box, czyli pudełko kwiatów to przepiękna i nowoczesna forma prezentu lub ozdoby. Z okazji Święta Babci i Dziadka, zapraszamy na wspólne tworzenie flower boxa, którego wykonanie nie jest zbyt skomplikowane, najważniejsza jest kreatywność i chęć do tworzenia. Flower boxy robi się z żywych i sztucznych kwiatów, głównie róż.

Róże to jedne z najpiękniejszych, jak i najstarszych kwiatów na świecie. Odnotowanych jest setki odmian, mówi się, że jest to kwiat najbardziej uwielbiany i pożądany.
Róża ma także wiele znaczeń, jak i zastosowań. Oprócz wykorzystania jej we florystyce czy ogrodnictwie często była podstawą przy dekorowaniu przyjęć, stołów, ale także wykorzystywano ją do produkcji cennego olejku różanego.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub mailowo monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Posługujemy się platformą Zoom obsługiwaną przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.