Filmowe poniedziałki

Kiedy

28.10.2019
poniedziałek | godz. 18:30

Gdzie

Artus Cinema
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem. Jednej osobie przysługują 2 wejściówki. Brak możliwości rezerwacji wejściówek. Pokaz tego samego filmu również o godz. 15:30
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Filmowe poniedziałki

Naszą propozycją na koniec października w ramach cyklu Filmowe Poniedziałki jest dramat biograficzny opowiadający o życiu sławnego i uwielbianego przez wielu ludzi muzyka. Film zyskał wielkie uznanie wśród widzów i zdobył wiele nagród filmowych.

Porywająca opowieść o zespole, muzyce i niezwykłym wokaliście, który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Od początku filmu dowiadujemy się jakie były kulisy powstania niezwykłego bandu, jego trudne początki, poprzez szczyt kariery, do załamania i ponownego wzlotu.

Jest to bez wątpienia przede wszystkim obraz człowieka – głównego wokalisty, który mimo wielu przeszkód i presji ze strony społeczeństwa pozostał sobą i przeszedł do historii muzyki. Jego wybory muzyczne sprawiły, że zespół został ikoną pop-rocka.

Jak zawsze projekcja poprzedzona będzie krótkim filmoznawczym komentarzem, w którym zawarte zostaną ciekawostki i anegdoty przybliżające produkcję.