Filmowe poniedziałki na miejscu

Kiedy

14.02.2022
poniedziałek | godz. 16:30

Gdzie

Artus Cinema

Bilety

1zł / normalny
Bilet za seans wraz z prelekcją – 1zł/osoba | Bilety dostępne w sprzedaży wyłącznie w kasie Dworu Artusa pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia | Liczba miejsc ograniczona | Brak możliwości zakupu biletów przez Internet
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Filmowe poniedziałki

Filmowe poniedziałki to nasz cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików, podczas których pojawiający się na ekranie film, pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w naszej kameralnej sali kinowej.

Co tym razem obejrzymy? Historia jaką zobaczymy na ekranie, wyciśnie łzę nawet z największych twardzieli. Czułym narratorem opowieści jest uczucie łączące parę małżonków, którzy wraz z dwiema córkami wiodą spokojne i szczęśliwe życie. Czym jednak byłoby kino bez zwrotów akcji? Tym razem w czarny charakter wcielą się ludzkie słabości, które niebezpiecznie wkroczą w domowe ognisko. Czy bezwarunkowa miłość zdoła przetrwać wszystko? Ile jesteśmy w stanie znieść dla ukochanej osoby? Już wkrótce przekonamy się o tym w Artus Cinema!

Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.