Filmowe poniedziałki na miejscu

Kiedy

14.06.2021
poniedziałek | godz. 18:30

Gdzie

Artus Cinema
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem. Jednej osobie przysługuje 1 wejściówka. Brak możliwości rezerwacji wejściówek.
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Filmowe poniedziałki

Fotele w Artus Cinema znów na Was czekają! Filmowe poniedziałki to nasz cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików, podczas których pojawiający się na ekranie film, pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w naszej kameralnej sali kinowej.
Co tym razem obejrzymy? Przeniesiemy się do świata artysty, a dokładnie jego rodziny – wycofanej i cichej żony oraz syna, który pomimo swojego sukcesów radiowych zmaga się ze stanami depresyjnymi. Rodziny, której scenariusz napisało samo życie. Film przeprowadza widza poprzez poszczególne etapy ich życia, dzięki czemu staje się on ukrytym obserwatorem, a nawet uczestnikiem rodzinnych sytuacji – zwykłych momentów z dnia codziennego po te, które wywołują autentyczny ból.
Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.