Filmowe poniedziałki na miejscu

Kiedy

15.06.2020
poniedziałek | godz. 18:00

Gdzie

Artus Cinema
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem. Jednej osobie przysługują 2 wejściówki. Brak możliwości rezerwacji wejściówek.
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Filmowe poniedziałki

Wracamy do Was i dla Was cali i zdrowi! Zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego otwieramy ponownie nasze wrota i zapraszamy do Artus Cinema na nagrodzoną Oskarem amerykańską komedię.

Co tym razem obejrzymy? Zdesperowany poszukiwaniem pracy bohater, zmienia diametralnie swoje życie, gdy przyjmuje żeńską rolę w mydlanej operze przez co staje się sławny. Oczywiście nikt nie wie, że nowa gwiazda TV jest mężczyzną. Jednak kiedy zakochuje się w młodej aktorce, sytuacja staje się problematyczna – jak okazać uczucia, kiedy jest się uważanym za kobietę?

Tradycyjnie projekcja poprzedzona będzie krótkim filmoznawczym komentarzem, w którym zawarte zostaną ciekawostki i anegdoty przybliżające produkcję.

UWAGA

Aby zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo prosimy o zabranie ze sobą maseczek i użycie płynu do dezynfekcji. Uczestnicy w czasie seansu będą siedzieć na miejscach wyznaczonych w bezpiecznych odległościach.

Osoba uczestnicząca w seansie oświadcza jednocześnie, że nie ma objawów chorobowych, nie przebywa na kwarantannie i nie miała kontaktu z osobą zarażoną Covid-19. W przypadku wątpliwości organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmierzenia temperatury każdemu z uczestników, a gdy temperatura wynosić będzie powyżej 37 stopni odmówienia udziału w seansie.