Filcowe szaleństwo | Etui na telefon metodą filcowania na sucho i mokro

Kiedy

19.09.2020
sobota | godz. 17:00

Gdzie

Piwnice Kultury

Bilety

30zł / normalny
Zajęcia dla osób od 12 lat | Czas trwania 3 h | Więcej informacji: m.ratajczyk@artus.torun.pl, tel. 792006098
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Filcowanie na mokro i sucho to świetne zabawa dla wszystkich, którzy pragną stworzyć niepowtarzalne etui na telefon lub aplikacje na torby/ubrania. Przyjdź do Piwnic Kultury w Centrum Kultury Dwór Artusa i przekonaj się sam, że dzięki pracy własnych rąk, odrobiny wełny czesankowej, mydła i wody lub igieł do filcowania, można stworzyć niepowtarzalne gadżety oraz prezenty dla siebie jak i całej rodziny.

Filcowanie na mokro to idealna technika do pobudzenia kreatywności i fantazji – pozwala na „malowanie” niemal każdego wymarzonego wzoru i doskonale odstresuje po ciężkim dniu/tygodniu w pracy. Natomiast filcowanie na sucho to świetny trening skupienia i cierpliwości, gdzie nawet najtrudniejszy wzór możesz w prosty sposób namalować za pomocą specjalnych igieł. Jeżeli do tej pory nie przepadałeś za pracami ręcznymi i nie masz w nich dużego doświadczenia, dzięki sprawdzonym widowiskowym wzorom gwarantujemy piękne efekty pracy. Stworzenie własnoręcznie zdobionego etui wbrew pozorom nie jest wcale takie skomplikowane – wystarczy jedynie odrobina chęci i wolnego czasu, aby przyjść na nasze warsztaty. A to wszystko w przyjemnej atmosferze przy filiżance kawy lub herbaty!

Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, dobrą zabawę, przyjemną atmosferę i drobny poczęstunek. Zajęcia poprowadzi edukatorka i teoretyk sztuki – Monika Ratajczyk