Filcowa karuzela | e-Warsztaty dla mam

Kiedy

21.05.2021
piątek | godz. 18:00

Gdzie

Zoom

Bilety

10zł / normalny
Zajęcia odbędą się na Zoomie. Po zakupieniu biletu w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu | Więcej informacji: monika@artus.torun.pl lub tel. 792 006 098
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Każda przyszła mama pragnie dla swojego dziecka stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym będzie mogło czuć się komfortowo. Na samym początku takim miejscem staje się łóżeczko, ale jak idealnie je ozdobić? Nasza odpowiedz to własnoręcznie zrobiona filcowa karuzela!
Na warsztatach wspólnie z przyszłymi mamami – lub kreatywnym ciociami i babciami – stworzymy wyjątkowy prezent dla malucha. Unikalna, samodzielnie zaprojektowana i wykonana karuzela do łóżeczka, stanie się nie tylko piękną ozdobą, pasującą do wnętrza, ale pozwoli także przyszłym mamom wyrazić swoją miłość i troskę. Natomiast dobrze dobrane motywy pomogą dziecku ćwiczyć wzrok i poznawać świat już od pierwszego dnia oraz pięknie śnić!
Na zajęcia będziemy potrzebować: kilka kawałków grubego filcu w różnych kolorach (najlepiej kontrastowych: czarny, biały, czerwony, żółty), wata lub wypełniacz do maskotek (może być też ryż), ołówek, dobre ostre nożyczki, kilka kartek papieru, dużą igłę, mulinę lub grubą nitkę, wstążkę lub wełnę w wybranym kolorze, do powieszenia drewniana/metalowa obręcz, lub gotowy uchwyt. To Wy decydujecie, jakie kolory i motywy pojawią się na karuzeli – od tego zależy, jakie barwy filcu należy kupić.
Zajęcia odbędą się na Zoomie! Po zakupieniu biletu w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu.
Zajęcia poprowadzi dla Was Monika Ratajczyk – plastyk i historyk sztuki.