Festiwal Przyrodniczy Sztuka Natury 2012
Kolejny dzień Festiwalu Przyrodniczego Sztuka Natury 2012.
7.12.2012 (piątek)
- 16:00 – 18:00
Centrum Kultury Dwór Artusa – warsztaty i prezentacje sprzętu przygotowane przez Firmy: Eizo, Olympus, Sony
- 12:00 – 18:00
Klub Festiwalowy – Jan Olbracht Browar Staromiejski:
– prezentacja pokazów multimedialnych o tematyce przyrodniczej,
– okazja do spotkania z Gośćmi Festiwalu, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń.
- 13:00
Galeria Sztuki Przyrodniczej Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu – wernisaż wystawy fotograficznejKAMCZATKA – tchnienie dzikiej przyrody Grzegorza Bobrowicza.
- 16:30
Muzeum Okręgowe, Ratusz Staromiejski – wernisaż wystawy Moja Pasja Włodzimierz Puchalski (1909 – 1979) przygotowanej przy współpracy z Muzeum Niepołomnickim.
- 18:00
Centrum Kultury Dwór Artusa – Spotkanie z Gościem Festiwalu Maciejem Fiszerem –Metamorphosis.
więcej informacji na: www.sztukanatury.pl


