Festiwal Powracająca Fala 2022 | Toruńska Giełda Płytowa i prezentacje nagrań

Kiedy

Od 07.10.2022 piątek | godz. 14:00
do 07.10.2022 piątek | godz. 18:00

Gdzie

Galeria Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Giełda odbędzie się w godz. 14:00-18:00

Toruńska Giełda Płytowa jest nie lada gratką dla miłośników gramofonowego brzmienia. Z jednej strony to idealna okazja, aby zaopatrzyć się w nowe płyty, ale z drugiej – sprzedać te, które zalegają nam w szafach. Winyle wróciły do łask, liczba ich kolekcjonerów stale rośnie, a artyści wydają albumy już nie tylko na kompaktach czy w wersji cyfrowej. Nisza stała się trendem, pozwalając szerokiej publiczności na jeszcze bliższy kontakt z muzyką.

Aktualna edycja Toruńskiej Giełdy Płytowa obywa się w ramach Festiwalu Powracająca Fala 2022. Wydarzeniu towarzyszyć będzie prezentacja nagrań muzyków, którzy m.in. występowali na Festiwalu Nowej Fali w latach 80.

Giełda odbędzie się już 7 października 2022 roku w godz. 14:00-18:00 w Galerii Artus! Zapraszamy zarówno koneserów, jak i tych, którzy dopiero chcieliby zacząć swoją przygodę z winylami. Lepszego miejsca na to nie znajdziecie!

Szczegółowe informacje i program Festiwalu: TUTAJ!

.


Organizatorzy Festiwalu: Fundacja Wspieramy Kulturę SztukArt, Centrum Kultury Dwór Artusa.

Komitet Honorowy: Waldemar Rudziecki, Szymon Matusiak, Marek Stankiewicz, Grzegorz Grabowski, Jarosław Radomski.

Partnerzy Festiwalu: Kartoteka Wariata, Agencja Reklamowa Gall, Duży Format, MSU Publishing, Muzyczny Kram, Toruńska Giełda Winylowa, Mistrz i Małgorzata Restauracja, Apartamenty Luizjana Mostowa 10, Restauracja Luizjana Dwór Artusa, Browar Toruński Toruń, 2 Światy Pub & Klub Muzyczny, PUB Spółdzielczy.

Patronat medialny: Radio SuperNova, Muzyczny Kram, Kulturalne Media, Muzyczny Zwierz.

Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.