Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Sztuka natury"

Kiedy

12.12.2009
sobota | godz. 09:00

Gdzie

Kafeteria Struna światła
Wydarzenie archiwalne

10:00 – 16:00 Kafeteria Struna Światła:

  • prezentacja filmów z cyklu Dzika Polska
  • prezentacja przyrodniczych pokazów multimedialnych
  • okazja do spotkania z Gośćmi Festiwalu, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń

10:00 – 18:00 Warsztaty i prezentacje sprzętu przygotowane przez Firmy:

  • Olympus
  • Sigma Pro Centrum
  • Sony – system Alpha

14:00 – 15:30 Spotkanie z Gościem Festiwalu Markiem Wyszomirskim połączone z praktycznymi warsztatami z makrofotografii prowadzonymi wspólnie z Markiem Trzeciakiem.

15:30 – 16:30 Spotkanie z Gościem Festiwalu Andrzejem Waligórą.

16:30 – 17:15 Warsztaty z makrofotografii poprowadzi Paweł Bieniewski.

18:00 Spotkanie z Gościem Festiwalu Maciejem Tomaszewskim. Tematem spotkania będzie fotografia podwodna.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu Festiwalu. 

więcej informacji na: www.sztukanatury.pl