Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Sztuka natury"

Kiedy

10.12.2009
czwartek | godz. 09:00

Gdzie

Kafeteria Struna światła
Wydarzenie archiwalne

10:00 – 18:00 Kafeteria Struna światła:

  • prezentacja filmów z cyklu Dzika Polska
  • prezentacja przyrodniczych pokazów multimedialnych
  • okazja do spotkania z Gośćmi Festiwalu, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń.


16:00 – 18:00
 Warsztaty i prezentacje sprzętu przygotowane przez Firmy:

  • Olympus
  • Sony – system Alpha


18:00
  Spotkanie z Gościem Festiwalu Pawłem Bieniewskim. Tematem spotkania będzie makrofotografia.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu Festiwalu.

więcej informacji na: www.sztukanatury.pl