Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Sztuka natury"

Kiedy

11.12.2009
piątek | godz. 09:00

Gdzie

Kafeteria Struna światła
Wydarzenie archiwalne

10:00 – 18:00 Kafeteria Struna Światła:

  • prezentacja filmów z cyklu Dzika Polska
  • prezentacja przyrodniczych pokazów multimedialnych
  • okazja do spotkania z Gośćmi Festiwalu, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń


11:00 – 18:00 Warsztaty i prezentacje sprzętu przygotowane przez Firmy:

  • Olympus
  • Sigma Pro Centrum 
  • Sony – system Alpha

18:00 Spotkanie z Gościem Festiwalu – Marcinem Nawrockim.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu Festiwalu.

więcej informacji na: www.sztukanatury.pl