Festiwal Fotografii Przyrodniczej. Dzień I, godz.10.00
Fotografia przyrodnicza to prężnie rozwijająca się dziedzina sztuki. Fotografujący uwieczniają niedostepne dla przeciętnego człowieka miejsca i wyjątkowe spektakle natury, które coraz trudniej zobaczyć.
Gościmi Festiwalu Fotografii Przyrodniczej „Sztuka Natury” będą najlepsi polscy fotografowie, w większości członkowie Związku Polskich Fotografów Przyrody: Saturnina i Artur Homan, Wieslaw Lipiec, Tomasz Ogrodowczyk, Ryszard Sąsiadek, Piotr Stós, Paweł Szpygiel, Artur Tabor, MAciej Tomaszewski, Marek Trzeciak:
Zaproszeni Goście zostaną powołani do składu Jury konkursów fotograficznych ogłoszonych w ramach Imprezy.
Na wszystkie imprezy Festiwalu wstęp jest bezpłatny, co pozwoli wszystkim zainteresowanym na uczestnictwo, odkrywanie tajemnic przyrody i jej nieopisanego piękna.
Dziś o godzinie 10:00 w Kafeterii Artus zaprezentowane zostaną prace nadesłane na konkurs pokazów multimedialnych.
Więcej informacji na www.sztukanatury.pl


