Ewa Fajfer | stand-up na Dzień Mamy

Kiedy

28.05.2024
wtorek | godz. 19:00

Gdzie

Dwór Artusa

Bilety

35zł / normalny
Wydarzenie archiwalne
Czas trwania wydarzenia – około 1 godzina
Artykuł dostępny w audiodeskrypcji

Idealny prezent na Dzień Mamy to temat delikatny. Wiadomo, czekoladki i kwiaty zawsze są mile widziane, ale przecież chcemy podarować naszym mamom coś wyjątkowego, prawda? Nie musicie już dłużej zastanawiać się, co wywoła uśmiech waszych mam w dniu ich święta! O odpowiedni wyraz twarzy każdej rodzicielki zadba Ewa Fajfer i jej bawiący do łez stand-up Balon tolerancji!

Program komediowy Balon Tolerancji pokazuje świat oczami niedojrzałej kobiety w dojrzałym wieku. Ewa Fajfer dzieli się w nim swoimi, jedynie słusznymi poglądami, które ciągle podważa. Opowiada o cudownym przetrwaniu pierwszych lat macierzyństwa oraz przetrwaniu w relacyjnej dżungli. Na scenie nie zabraknie także rad dotyczących gadżetów, które są niezbędne w życiu i śmierci.

Ewa Fajfer kobieta, która nerwowo reaguje na wymóg opisywania się. Jej tożsamość to zbiór szalonych, zmiennokształtnych elementów wielkiej układanki. W swoim życiu improwizowała, uczyła i prowadziła terapię. Do jej osiągnięć możemy zaliczyć nielegalny taniec na jednym z głównych placów Florencji.

Wydarzenie dla osób pełnoletnich Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania.

Czas trwania wydarzenia to około jedna godzina. Bilety dostępne w GoOut i Kupbilecik.

młoda kobieta siedzi na fotelu, lekko pochylona do przodu, patrzy się w obiektyw przed siebie, lekko uśmiechnięta

Idealny prezent na Dzień Mamy to temat delikatny. Wiadomo, czekoladki i kwiaty zawsze są mile widziane, ale przecież chcemy podarować naszym mamom coś wyjątkowego, prawda? Nie musicie już dłużej zastanawiać się, co wywoła uśmiech waszych mam w dniu ich święta! O odpowiedni wyraz twarzy każdej rodzicielki zadba Ewa Fajfer i jej bawiący do łez stand-up „Balon tolerancji”!

Program komediowy „Balon Tolerancji” pokazuje świat oczami niedojrzałej kobiety w dojrzałym wieku. Ewa Fajfer dzieli się w nim swoimi, jedynie słusznymi poglądami, które ciągle podważa. Opowiada o cudownym przetrwaniu pierwszych lat macierzyństwa oraz przetrwaniu w relacyjnej dżungli. Na scenie nie zabraknie także rad dotyczących gadżetów, które są niezbędne w życiu i śmierci.

Ewa Fajfer – kobieta, która nerwowo reaguje na wymóg opisywania się. Jej tożsamość to zbiór szalonych, zmiennokształtnych elementów wielkiej układanki. W swoim życiu improwizowała, uczyła i prowadziła terapię. Do jej osiągnięć możemy zaliczyć nielegalny taniec na jednym z głównych placów Florencji.

Wydarzenie dla osób pełnoletnich Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania.