Artus Festival | Edyta Olszówka | Spotkanie autorskie

Kiedy

26.10.2020
poniedziałek | godz. 18:30

Gdzie

Sala Wielka
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie będzie transmitowane w czasie rzeczywistym na kanale YouTube Dworu Artusa | Bezpłatne wejściówki dostępne będą godzinę przed wydarzeniem w kasie Dworu Artusa. Nie ma możliwości rezerwacji wejściówek. Jednej osobie przysługują maksymalnie 2 wejściówki
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Artus Festival

Edyta Olszówka to aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna znana publiczności między innymi ze swoich niezapomnianych kreacji w Lejdis, Prawie Agaty, Przepisu na życie, Ojcu Mateuszu, czy Ekstradycji.  Znana jest ze swojego niepokornego charakteru, zadziornego stylu bycia oraz charakterystycznego głosu, który świetnie kojarzą również młodsi odbiorcy, gdyż chętnie udziela go w filmach z polskim dubbingiem.

W projektach filmowych partnerowała takim aktorom jak Bogusław Linda, Janusz Majewski czy Jerzy Stuhr. W przypadku ról serialowych największą popularność przyniosła jej rola Marii Majewskiej w polsatowskim serialu Samo życie, gdzie grała przez osiem lat. Jest byłą aktorką Teatru Powszechnego w Warszawie. Od 2014 jest w zespole Teatru Narodowego w Warszawie.

W czasie spotkania autorskiego w ramach Artus Festival będzie możliwość usłyszenia o kulisach pracy na planie filmowym, w serialach czy na deskach teatru a także o najbliższych przedsięwzięciach filmowych  oraz dotychczasowych kreacjach.

Spotkanie poprowadzi Jarosław Jaworski.

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.