e-Zwiedzanie Dworu Artusa | Studio Nagrań - Part 6

Kiedy

30.06.2020
wtorek | godz. 17:00

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

W kolejnej odsłonie wirtualnego zwiedzania pozostaniemy w mrocznym klimacie naszych piwnic. Odwiedzimy w nich Studio Nagrań, które było miejscem pracy twórczej znanych toruńskich artystów i zespołów. Jeszcze do niedawna rozbrzmiewały tam piosenki Butelki, a aktualnie rezyduje tam Steve Nash – polski DJ i remikser. Steve to także producent muzyczny, kompozytor i pianista oraz trzykrotny mistrz świata DJ-ów i wicemistrz Sample Music Festival. Jego studio nagrań od kilku lat znajduje się Dworze Artusa, a my współpracujemy z nim przy licznych projektach muzycznych.

Co kryje się za tajemniczymi drzwiami, do których prowadzi czerwony dywan? Jak wygląda dzień pracy w studiu? Kiedy można tam spotkać artystów przy pracy i o jakiej godzinie lepiej ich nie budzić? Tego wszystkiego dowiecie się w kolejnym odcinku e-Zwiedzania Dworu Artusa już 30 czerwca na artusowym Facebooku i YouTube!

Kliknij i przenieś się do artusowego