e-Zwiedzanie Dworu Artusa | Dom Muz na Podmurnej - Part 3

Kiedy

22.04.2020
środa | godz. 17:00

Gdzie

YouTube Dworu Artusa

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Zwiedzanie Dworu Artusa

Przed nami kolejne e-zwiedzanie Dworu Artusa. Tym razem zabierzemy Was w wirtualny spacer po Podmurnej, gdzie w miejscu jednego z najstarszych budynków w Toruniu – starego spichlerza – znajduje się nasza filia Dom Muz Podmurna. Pomimo, że w XIX wieku został on przebudowany na mieszkania, nadal zachwyca gotyckim stylem. Jego wnętrze skrywa wiele ciekawych i wartych uwagi miejsc – charakterystyczne dla spichrza okna w sali widowiskowej, więźba dachowa na strychu i tajne przejście do oficyny w tunelach zabytkowej piwnicy.

Z przyjemnością oprowadzimy Was po tych magicznych przestrzeniach, które podobno nadal zamieszkują Muzy! Przy okazji opowiemy także o tym, jak wygląda życie na Podmurnej, gdy nie zakłóca go wirusowa kwarantanna.

Kliknij i przenieś się do artusowego