e-Wieczór | Porozmawiajmy o chustach

Kiedy

27.04.2020
poniedziałek | godz. 18:00

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Chusty z motków ombre, popcorny, pikotki… Mówią Wam coś te szydełkowe hasła? A może chcielibyście poznać owe enigmatyczne określenia? Kolejny e-wieczór poświęcony będzie tajnikom tworzenia na szydełku obecnie popularnych chust. Oprócz inspirujących rozmów poznamy kilka ciekawych i darmowych wzorów na ich wykonanie, a także podpowiemy, gdzie ich szukać. Nauczymy się wykonywać efektowne elementy zdobień i wykończenia oraz wymienimy się swoimi pomysłami i gotowymi realizacjami! Warsztat adresowany jest do osób, które opanowały już podstawy techniki szydełkowania (łańcuszek i słupek).

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Ela Lewandowicz – animatorka kultury

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.