e-Wieczór | Kot w kosmosie

Kiedy

22.06.2020
poniedziałek | godz. 18:00

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Są na świecie rzeczy, które nie śniły się filozofom, a większość z nich… Jest w naszych głowach! Wyobraźcie sobie kota albo ślimaka, który postanowił wybrać się w podróż na jedną z ulubionych gwiazd. Brzmi jak początek całkiem zwariowanej historii? I tak właśnie będzie w trakcie naszego e-wieczoru, podczas którego wydobędziemy i przelejemy na papier dziecięcą wyobraźnię przy pomocy techniki plastycznej zwanej metodą synektyczną. Metoda ta polega na zderzaniu ze sobą zjawisk, które nigdy razem by ze sobą się nie spotkały. Według jej twórcy –  Wiliama Gordona –  jest to technika, która pozwala na uzyskanie nowej perspektywy myślenia i spojrzenia na dane zjawisko z innej strony. Zaintrygowani? Więcej szczegółów poznacie na warsztatach online!

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub pod adresem e-mail: podmurna@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Asia Łagan – animatorka kultury, założycielka i reżyser Teatru Amorficznego.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij i przenieś się do artusowej grupy Edukacja i Animacja w Dworze Artusa