e-Wieczór | Kolory czerwca z Panem Zbyszkiem

Kiedy

15.06.2020
poniedziałek | godz. 18:00

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Czy można stworzyć kolorowy świat, mając do dyspozycji tylko kilka barw z określonej dominanty? Zanim zaczniecie się zastanawiać czym ona jest, spieszymy z tłumaczeniem: dominanta to zdecydowana przewaga danego zestawu kolorów – barw ciepłych, zimnych i różnych odcieni szarości. Zabrzmiało trochę naukowo? Nie martwcie się, na naszym e-wieczorze będziemy się świetnie bawić, poznając różne ciekawe rzeczy z dziedziny plastyki! Skupimy się na otaczającej nas przyrodzie, która w czerwcu przybiera rozmaitych pięknych kolorów, bo przecież inaczej wygląda sad w czasie deszczu i burzy, niż w pogodnym dniu. A co powiecie o niebieskim bukiecie kwiatów w niebieskim wazonie na niebieskim obrusie? Jak narysować różę, tulipana i inne kwiatki mając pod ręką tylko dwie kredki? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź, uczestnicząc w kolejnych zajęciach online z panem Zbyszkiem.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub pod adresem e-mail: podmurna@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Zbigniew Przybysz – plastyk i animator kultury znany wśród uczestników naszych zajęć po prostu jako Pan Zbyszek.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij i przenieś się do artusowej grupy Edukacja i Animacja w Dworze Artusa