e-Wieczór | Kaligrafia z Panem Zbyszkiem

Kiedy

20.04.2020
poniedziałek | godz. 17:30

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Kaligrafia… W tym jednym wdzięcznym słowie mieści się piękno ukryte w sztuce pisania. W trakcie naszego e-wieczoru powrócimy do czasów, kiedy człowiek uczył się za pomocą znaków graficznych przesyłać swoje myśli. Warsztaty pokażą Wam, jak przyjemna i twórcza może być kaligrafia! Przy użyciu prostych narzędzi przedstawimy jak wykonać piękny ozdobny napis wraz z kilkoma słowami do najbliższych.

Potrzebne nam będą: miękki ołówek, pisak, długopis – a najlepiej, jeśli posiadacie to pióro ze stalówką – linijka, kartka papieru i zeszyt w linie.

Przez tę jedną chwilę zapomnicie o klawiaturze komputera lub smartfona, chwycicie za ołówki, stalówki, pisaki i nauczycie się stawiać piękne litery!

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Zbigniew Przybysz — plastyk i animator kultury znany wśród uczestników naszych zajęć po prostu jako Pan Zbyszek.

Zajęcia od 10 lat. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.