e-Vademecum Kulturalne | Dzień Bibliotekarza

Kiedy

08.05.2020
piątek | godz. 16:30

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!

Jak znaleźć plusy sytuacji, gdy więcej czasu spędzamy w domach? Na pewno jednym z nich jest to, że nawet siedząc w piżamie przed ekranem komputera lub telefonu mamy e-kulturę na wyciągnięcie ręki. Okazuje się, że propozycji jest tak dużo, że naprawdę można się pogubić. Na pomoc przychodzi e-Vademecum Kulturalne, w którym podpowiemy po jaką książkę (e-booka czy audiobooka) warto sięgnąć, na jakich spektaklach online bywać oraz jakie koncerty, podcasty czy warsztaty oglądać w sieci.

W pierwszym odcinku na warsztat weźmiemy literaturę. Mamy ku temu świetną okazję – 8 maja to Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek. Co czytamy teraz najchętniej? Jakie książki wywołują w nas obecnie najwięcej emocji? Do dyskusji zaprosimy gości ze świata kultury, literatury, sztuki i rozrywki. Spytamy, co aktualnie czytają oraz po jakie książki warto teraz sięgnąć.

Rozmowę o książkach przeprowadzą: Monika Dejnecka i Łukasz Wudarski, którzy dokonają subiektywnego przeglądu pozycji, które zainteresowały ich w ostatnim tygodniu.

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Kliknij i przenieś się do artusowego