e-Trening teatralny | Julia na balkonie

Kiedy

17.06.2020
środa | godz. 18:00

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Romeo! Czemuż ty jesteś Romeo?

Która z nas nie marzyła o tym, żeby któregoś dnia wyjść na balkon i usłyszeć z dołu – wraz z wszystkim sąsiadami – wyznanie miłości adresowane pod naszym imieniem? Albo który z Was, drodzy Panowie, nie marzył o promiennym uśmiechu dziewczyny przechadzającej się chodnikiem pod waszym blokiem. Pandemia odsuwa w czasie te nasze skryte marzenia, ale… Tego lata spotkacie wreszcie miłość i to na waszym własnym balkonie! A to wszystko dzięki interaktywnym warsztatom teatralnym, w czasie których staniemy przed wyzwaniem odegrania etiudy miłosnej na tle waszej balkonowej alkowy.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub pod adresem e-mail: podmurna@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Ela Lewandowicz – animatorka kultury i coach, a także spiritus movens uśpionej w czasie pandemii wyobraźni.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij i przenieś się do artusowej grupy Edukacja i Animacja w Dworze Artusa