e-Trening | Rysowanie światłem

Kiedy

03.06.2020
środa | godz. 18:00

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Praktycznie w każdym zestawie kredek znajduje się ta jedna, jedyna kredka, która najbardziej wyróżnia się swym kolorem. Zastanawiacie się, który mamy na myśli? Jest to kolor biały. Zapewne w dzieciństwie przeszła Wam przez głowę myśl, że skoro karta jest biała i nic na niej nie będzie widać, to po co ją produkować? Przybywamy do Was z rozwiązaniem zagadki z dzieciństwa! W kolejnym e-treningu podejmiemy się też trudnej sztuki rysowania światłem. Co to oznacza? Na czarnej lub bardzo ciemnej kartce będziemy rysować… Białą kredką! A przy pomocy ołówka podkreślimy cienie. Przyjrzymy się temu, co najjaśniejsze, miejscom i przedmiotom, na które pada światło. Taki sposób rysowania wymagać od nas będzie całkowitej zmiany myślenia i patrzenia na wybrany przedmiot, ale efekty będą spektakularne!

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Monika Ratajczyk – edukatorka i animatorka kultury.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij i przenieś się do artusowej grupy Edukacja i Animacja w Dworze Artusa