e-Trening | Ozdoby 3D z lukru

Kiedy

24.06.2020
środa | godz. 16:00

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Lubisz słodycze? Nie możesz się im oprzeć? Zakradasz się nocą do kuchni po jeszcze jedno ciastko? Każdy, kto kiedyś próbował nie jeść słodyczy, doskonale wie, czym to się kończy… Zapisaniem się na nasz e-trening, który przeznaczony jest dla fanów słodkości w każdym wieku! Tym razem odkryjemy przed Wami tajemnice cukierników. Pokarzemy wam jak w prosty sposób z podstawowych składników zrobić domowy lukier tak twardy, że można z niego tworzyć dekoracje… I to w 3D!

Zaopatrzcie się w papier do pieczenia, 3 białka, cukier puder, widelec, łyżkę i dwie miseczki, a nim się obejrzycie, pojawią się przed Wami nie tylko płaskie, ale i przestrzenne cuda z lukru. Napisy, ozdoby, kwiatki czy gwiazdki? Przekonajcie się sami!

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij i przenieś się do artusowej grupy Edukacja i Animacja w Dworze Artusa