e-Trening | Malowanie herbatą

Kiedy

29.06.2020
poniedziałek | godz. 18:00

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja
Po kawie przyszedł i czas na herbatę! W trakcie naszego e-treningu nie tylko będziecie mieli okazję napić się pysznej herbaty, ale także – z jej pomocą – przelać na papier swoje myśli, wrażenia i emocje, tworząc jedyne w swoim rodzaju dzieła. Dowiemy się, który rodzaj herbaty da nam wiele gam kolorów – od barwy ziemi po odcienie zieleni, a nawet bordo i różu. Dzięki technice malowania herbatą nie tylko przekonamy się, że nasza wyobraźnia nie zna granic, ale także zrelaksujemy się, odrywając się na moment od spraw codziennego życia. Wszystko, czego potrzebujemy to filiżanka gorącej wody, ulubiona herbata w torebkach lub sypana, pędzelek, w miarę możliwości grubszy papier, ołówek, a także kredki.
Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub pod adresem e-mail: podmurna@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka kultury, plastyk i architekt krajobrazu.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij i przenieś się do artusowej grupy Edukacja i Animacja w Dworze Artusa