e-Świat i okolice | Jak podróżować w czasie pandemii?

Kiedy

23.05.2021
niedziela | godz. 16:00

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie przełożone z 12 kwietnia 2021 roku | Transmisja na żywo wydarzenia dostępna będzie bezpłatnie na Facebooku i YouTube Dworu Artusa w dniu wydarzenia o godz. 18:00, a także po jej zakończeniu na obu profilach bez ograniczeń

Kliknij i przenieś się do artusowego

Od roku podróżowanie po świecie, ani nawet tylko po Polsce już nie jest takie samo. Zanim wyruszymy w podróż, musimy upewnić się, czy po drodze nie napotkamy niespodziewanych problemów – wymaganych zaświadczeń lub specyficznych lokalnych obostrzeń. Przed wyruszeniem w drogę w czasie wakacyjnych wojaży, warto dowiedzieć się, jak dobrze przygotować się do podróżowania w pandemii (i nie tylko) wprost od naszej ekspertki!

Marta Niedziela – półtora roku temu zostawiła swoje dotychczasowe, fajne życie, dobrze płatną pracę i ruszyła w podróż dookoła świata! Pomysł był prosty: odwiedzić wszystkie miejsca ze swojej bucket list – nieważne gdzie one się znajdują na świecie i jak trudno tam dotrzeć.

Marta podróżowała sama z bagażem podręcznym. Była na 6 kontynentach, odwiedzając 20 krajów. Większość jej podróży przebiegała już w czasie rozwijającej się pandemii. Podróż zaczęła w Afryce i właśnie tu ją kończy – dokładnie tak, jak to sobie zaplanowała! Gdy przez krótki czas okazało się, że dalsze podróżowanie nie jest możliwe, wróciła na chwilę do Szwajcarii, gdzie na co dzień mieszka. Jak się później okazało tylko po to, by przepakować plecak, bo znalazła sposób by dokończyć swoją podróż w Afryce! Swoje przygody relacjonuje na Instagramie oraz kanale Blondyna w drodze.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda podróż dookoła świata w czasie pandemii oraz dowiedzieć się, jak Marta udowodniła sobie i światu, że jeśli czegoś się bardzo pragnie to można wszystko – trzeba się tylko do tego dobrze przygotować – bądźcie z nami na artusowym Facebooku i YouTube  23 maja o godz. 18:00.