e-Świat i okolice | Australia - rozmowa z Gosią Różalską

Kiedy

10.06.2020
środa | godz. 16:30

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!

W ramach naszego cyklu Świat i okolice po raz kolejny zabierzemy Was w wirtualną podróż, przenosząc się do kraju po drugiej stronie ziemskiego globu, gdzie Małgorzata Różalska – polska improwizatorka, która występowała już niemal wszędzie – w trakcie rozmowy z Piotrem Pawłowskim oczaruje Was Australią. Usłyszycie o jej podróży życia – 3 tygodniach objazdu po tym kraju, połączonego z uczestnictwem w Canberra Improv Festival oraz graniem dla Polonii. Przygotujcie się na rozmowę pełną anegdot i ciekawostek! Dowiecie się o nocowaniu na biwaku pełnym wombatów, rozróżnianiu węży i ucieczce przed burzą tropikalną sprzed Dwunastu Apostołów.

Nagranie jest częścią długiego wywiadu, który Piotr przeprowadził z Gosią. Całość udostępniamy na naszym kanale YouTube w formie rozmowy w odcinkach. Tam znajdziecie więcej dyskusji na temat impro, a także historie z podróży m.in. do Seattle, Aten, włoskiego Salento i… Torunia!

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Kliknij i przenieś się do artusowego