e-Koncert! | Prawdziwe piosenki | Tomasz Krzemiński

Tomasz Krzemiński

Kiedy

27.03.2020
piątek | godz. 18:30

Gdzie

YouTube Dworu Artusa

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to your Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

To będzie wieczór pełen wrażeń, których z pewnością dostarczy nam Tomasz Krzemiński, śpiewający kontrabasista, muzyk w Teatrze Ochoty, artysta którego bardzo często można spotkać grającego na ulicach polskich miast. Będzie pełen wrażeń i do tego bez wychodzenia z domu!

Specjalnie dla Was stajemy na głowie, by dostarczyć Wam choć namiastkę artusowej kultury. Co z tego wychodzi? Pusta Sala Wielka… kamera… i sam on – Tomasz Krzemiński i jego kontrabas! Do tego przepiękne dźwięki, trochę śpiewania, trochę gwizdania, ale na pewno dużo emocji, których doświadczycie przed swoimi komputerami w piątkowy wieczór. Zabrzmią wówczas piosenki (przede wszystkim z czasów 20-lecia międzywojennego), które znamy i lubimy, takie jak choćby Pierwszy siwy włos, Przyjdzie dzień, czy Co bez miłości wart jest świat. Owe wybory dowodzą tylko, że mimo upływu lat piosenki te wciąż inspirują, a z ich wnętrza wciąż bije ponadczasowa prawda. I właśnie takiej prawdy można się będzie spodziewać podczas koncertu!

Tomasz Krzemiński – niegdyś basista alternatywnych zespołów (Neuma, Variete, Dopamina), dziś solista, śpiewający kontrabasista, muzyk w Teatrze Ochoty, czasem basker grający na starówkach polskich miast. Właśnie ukazała się jego płyta pt. Prawdziwe piosenki, na której muzyk składa hołd wielkim piosenkom 20-lecia międzywojennego.

Kliknij i przenieś się do artusowego