e-Koncert na Święto Muzyki | LA Trio i Joanna Czajkowska

Kiedy

21.06.2020
niedziela | godz. 18:30

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!

Takich dwóch jak ich trzech, to nie ma ani jednego! Gdy grają na scenie, to przenosimy się w jazzowy klimat Los Angeles – pełen barwnych dźwięków, zaskakujących aranżacji i… kolorowych skarpetek. W końcu w 2020 roku świętujemy Rok Leopolda Tyrmanda! Tym razem na scenie będzie towarzyszyć im ona: subtelna, kobieca i czarująca swoim głosem – Asia Czajkowska.

W ramach Święta Muzyki zaprezentujemy Państwu niezwykły e-koncert transmitowany na artusowym Facebooku i YouTube. Zagrają dla nas LA Trio w składzie: Bogdan Hołownia – fortepian, Andrzej „Bruner” Gulczyński – kontrabas, Józef Eliasz – perkusja. Do utworów granych przez zespół zaśpiewa toruńska wokalistka Joanna Czajkowska.

Zapowiada się niezwykły wieczór pełen wzruszeń, wspomnień i niezapomnianych muzycznych emocji. Zapraszamy już 21 czerwca o godzinie 18.30 przed ekrany telefonów i smartfonów.

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Transmisja koncertu odbędzie się na artusowym