Dzień Matki – Roberta Kasprzyckiego Niebo do wynajęcia – koncert

Robert Kasprzycki

Kiedy

26.05.2016
czwartek | godz. 20:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

30zł / normalny
20zł / ulgowy
Nieodebrane rezerwacje - wyprzedawane od 23 maja (poniedziałek) od godziny 12:00!

W ten szczególny dzień chcemy przychylić nieba wszystkim Mamom. Z okazji Dnia Matki w Dworze Artusa wystąpi Robert Kasprzycki – autor nieśmiertelnego przeboju „Niebo do wynajęcia”. To niepowtarzalna szansa, aby swoim ukochanym mamom dać trochę wytchnienia i sprawić przyjemność. A może też spędzić z nimi czas na koncercie w Dworze Artusa?

Jego najnowszy album „Cztery” miał swoją premierę podczas audycji Marka Niedźwiedzkiego na antenie Trójki jesienią 2014 roku. Singiel promujący płytę „Trzymaj się wiatru kochana” utrzymywał się na Liście Przebojów Trójki przez 22 tygodnie. Na koncercie w Toruniu nie zabraknie też znanych utworów z poprzednich płyt artysty, a na dokładkę będziemy świadkami niezłej konferansjerki w wykonaniu Roberta Kasprzyckiego obdarzonego niesamowitym poczuciem humoru.

Robert Kasprzycki zadebiutował na 28. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką „Niebo do wynajęcia”, dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, niezwiązanych do tej pory z piosenką „nieobojętną”. Cały zaś album „Niebo do wynajęcia” zawierał wiele innych piosenek, z których część trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej.

To chyba moja najbardziej miłosna płyta, jeśli chodzi o tematykę, bo zdecydowanie ograniczyłem się do uczuć.

Robert Kasprzycki o płycie „Cztery”