Dzień Dziecka | Ala na tropach recyklingu - spektakl online

Kiedy

01.06.2020
poniedziałek | godz. 18:30

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Jakie macie plany na świętowanie Dnia Dziecka? Mamy dla Was pomysł na wspaniałą zabawę dla tych starszych i tych najmłodszych! Usiądźcie wygodnie przed ekranami komputerów lub smartfonów i przez zabawę nauczcie się wiele o ochronie środowiska. Zapraszamy na spektakl teatralny Ala na tropach recyklingu, w którym mała dziewczynka Ala poznaje sekrety (i zalety!) selektywnej zbiórki opakowań wprowadzając widzów w świat wartości takich jak przyjaźń, pogoda ducha oraz aktywność fizyczna.

Spektakl w ciekawy sposób zachęca do recyklingu i rozwijania świadomości ekologicznej już od najmłodszych lat. Kierowany jest dla rodziców i dzieci w wieku 6-10 lat. Czas trwania spektaklu to około 40 minut, w sam raz, aby najmłodsi mogli go obejrzeć z zaciekawieniem, a rodzice odpocząć po dniu wypełnionym pracą. Transmitowany będzie jako wirtualna premiera w ramach obchodów Dnia Dziecka w Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu. Producentem spektaklu Ala na tropach recyklingu jest Fundacja RECAL.

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Kliknij i przenieś się do artusowego