Dni Tanga – Milonga Piernikowa: Lato – z muzyką na żywo!

Kiedy

20.07.2019
sobota | godz. 18:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

50zł / normalny
40zł / przedsprzedaż
Dla osób nietańczących, chcących obejrzeć i posłuchać koncertu bilety 20 zł (ilość miejsc ograniczona)
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Milonga Piernikowa

Milonga Piernikowa to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga miłośników tanga argentyńskiego z całego świata! Tym razem odbędzie się ono w ramach Dni Tanga, dzięki czemu na Piernikowej po raz pierwszy zagości muzyka na żywo, o którą zadba Sexteto El Cucharón.

Pierwsza Milonga Piernikowa miała miejsce zimą 2017 roku i kolejne edycje cieszyły się rosnącym zainteresowaniem. Od samego początku wierzyliśmy, że spotkania z tangiem w centrum Torunia będą przygodą, a nie epizodem. Dlatego z tą większą radością Centrum Kultury Dwór Artusa we współpracy ze Stowarzyszeniem Tango Toruń, ma przyjemność zaprosić na Milongę Piernikową – Lato. Tym, razem odbędzie się ona w ramach Dni Tanga, czyli letniego wydarzenia, które ma za zadaniem promowanie zarówno samego tańca jak i kultury Argentyny.

Cym właściwie jest Milonga? To nie pokaz, ani koncert… Każdy, kto przekroczy próg sali staje się jej uczestnikiem. Część gości czerpie radość z tańca, niektórzy z obserwacji par zatopionych w objęciu, inni z możliwości spotkań towarzyskich przy lampce wina, ale większość po prostu delektuje się muzyką i niepowtarzalnym klimatem. Tym razem będzie ona dodatkowo podgrzewana przez muzykę na żywo, tak że każdy kto zjawi się w Dworze Artusa będzie mógł poczuć się jak w gorącym Buenos, podczas upalnej nocy pełnej namiętności, tańca i niezwykłej atmosfery, której po prostu trzeba doświadczyć.

Milonga Piernikowa Lato:

  • 18:00 – 21:30 DJ Marcin Radio Tango Uno
  • 21:30 – 22:15 koncert Sexteto El Cucharón
  • 22:15 – 02:00 DJ Dorota Radio Tango Uno

UWAGA:

  • Nie jest wymagana rejestracja. Bilet na Milongę Piernikową w przedsprzedaży kosztuje 40 zł. Sprzedaż prowadzona jest przez Internet oraz w kasie Centrum Kultury Dwór Artusa w godzinach jej pracy.
  • W dniu wydarzenia – 20 lipca – dostępne będą bilety normalne w cenie 50 zł oraz w kasie Dworu Artusa do godziny 21.00 bilety promocyjne w cenie 40 zł, dla posiadaczy Karty Moja Starówk@
  • Po godzinie 21:00 – do godziny 23.59 – będzie możliwość zakupu biletu normalnego (50 zł) wyłącznie przez aplikację internetową na www.artus.torun.pl
  • Dla osób nietańczących, chcących obejrzeć i posłuchać koncertu bilety 20 zł (ilość miejsc ograniczona)
  •  Karnet w cenie 65 zł upoważnia do wstępu na koncert Sexteto El Cucharón (19.07.) oraz Milongę Piernikową
  • Uczestnicy Milongi Piernikowej będą mogli nieodpłatnie wziąć udział w zwiedzaniu Dworu Artusa, które odbędzie się następnego dnia (I tura godz. 16:00, II tura godz. 18:00). Należy posiadać bilet na Milongę.