Dla Ciebie Mamo | koncert życzeń

Kiedy

24.05.2024
piątek | godz. 19:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

155zł - 165zł / normalny
Wydarzenie archiwalne
Nie ma możliwości zakupu biletów w kasie Dworu Artusa | Bilety w sprzedaży za pośrednictwem bileterii Biletyna i Kupbilecik | Czas trwania wydarzenia – około 2 godzin
Artykuł dostępny w audiodeskrypcji

Jedyny taki koncert "Dla Ciebie Mamo", to prawdziwa muzyczna uczta z cenionymi przez publiczność utworami polskiej i światowej muzyki filmowej, musicalowej i estradowej. Wybitni artyści o unikatowych barwach głosu. Utwory dedykowane mamom. Wyjątkowy klimat muzyczny. Artyści, którzy doskonale potrafią łączyć klasykę z rozrywką zaśpiewają utwory wybrane i zaaranżowane specjalnie na ten koncert. Usłyszymy między innymi: "Lubię wracać tam, gdzie byłem już", "List do matki", "Z Tobą chcę oglądać świat", "Hallelujah", "Belle", "Mamo" z rep. IL DIVO i wiele innych pięknych melodii.
W koncercie wezmą udział: Joanna Horodko - solistka, pedagog i pianistka. Wyróżniona odznaką honorową "Zasłużony dla Kultury Polskiej". Laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych, kreująca role w klasycznych dziełach wiedeńskich.

Emilia Zielińska - uznana solistka polskiej sceny operetkowej o ciepłym lirycznym głosie. Laureatka wielu festiwali operetkowych, biorąca udział w projektach z Bogusławem Kaczyńskim.

Mariusz Adam Ruta - tenor młodego pokolenia, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Od wielu lat artysta także koncertowy.

Mirosław Niewiadomski - wybitny Polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos. Artysta z bogatym repertuarem muzyki różnego gatunku, mistrzowsko wykonujący utwory E.Presleya czy F.Sinatry.

Orkiestra pod batutą Orlina Bebenowa, znana z charakterystycznego nastroju wprowadzanego przez muzyków, który jest niezapomnianym przeżyciem muzycznym, dostarczającym jedynych i niesamowitych doznań. Udział tej orkiestry to także gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.

Renata Brukiewicz - organizatorka koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety. Producentka tego projektu. Jedyna prowadząca w Polsce specjalistka od savoir vivre. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert Dla Ciebie Mamo, który może być wyjątkowym prezentem na Dzień Matki.

Nie ma możliwości zakupu biletów w kasie Dworu Artusa | Bilety w sprzedaży za pośrednictwem bileterii Biletyna i Kupbilecik | Czas trwania wydarzenia – około 1 godzina i 30 minut

afisz zapraszający na koncert

Jedyny taki koncert „Dla Ciebie Mamo„, to prawdziwa muzyczna uczta z cenionymi przez publiczność utworami polskiej i światowej muzyki filmowej, musicalowej i estradowej. Wybitni artyści o unikatowych barwach głosu. Utwory dedykowane mamom. Wyjątkowy klimat muzyczny. Artyści, którzy doskonale potrafią łączyć klasykę z rozrywką zaśpiewają utwory wybrane i zaaranżowane specjalnie na ten koncert. Usłyszymy między innymi: „Lubię wracać tam, gdzie byłem już”, „List do matki”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Hallelujah”, „Belle”, „Mamo” z rep. IL DIVO i wiele innych pięknych melodii.

W koncercie wezmą udział: Joanna Horodko – solistka, pedagog i pianistka. Wyróżniona odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych, kreująca role w klasycznych dziełach wiedeńskich.

Emilia Zielińska – uznana solistka polskiej sceny operetkowej o ciepłym lirycznym głosie. Laureatka wielu festiwali operetkowych, biorąca udział w projektach z Bogusławem Kaczyńskim.

Mariusz Adam Ruta – tenor młodego pokolenia, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Od wielu lat artysta także koncertowy.

Mirosław Niewiadomski – wybitny Polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos. Artysta z bogatym repertuarem muzyki różnego gatunku, mistrzowsko wykonujący utwory E.Presleya czy F.Sinatry.

Orkiestra pod batutą Orlina Bebenowa, znana z charakterystycznego nastroju wprowadzanego przez muzyków, który jest niezapomnianym przeżyciem muzycznym, dostarczającym jedynych i niesamowitych doznań. Udział tej orkiestry to także gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.

Renata Brukiewicz – organizatorka koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety. Producentka tego projektu. Jedyna prowadząca w Polsce specjalistka od savoir vivre. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert Dla Ciebie Mamo, który może być wyjątkowym prezentem na Dzień Matki.