Dance Intense vol. 3 z muzyką na żywo Celtic Tree

Kiedy

05.05.2022
czwartek | godz. 17:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

5-35zł / normalny
Wydarzenie przełożone z 13 stycznia 2022 roku | Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność | Czas trwania potańcówki: 2h (19:00-21:00) | Bilety: 5 zł/warsztaty taneczne, 30 zł/Dance Intense, 35 zł/Karnet (warsztaty taneczne i Dance Intense)

Współorganizator: W TAN

Wspólnota, tańce, uśmiechy i muzyka, która koi serce i raduje duszę – to wszystko i wiele, wiele więcej znajdziecie podczas Dance Intense vol. 3! Przygotujecie się na niezapomniany wieczór, ponieważ po raz pierwszy  na naszej potańcówce towarzyszyć będzie muzyka na żywo!

Wzorem poprzednich edycji i tym razem zamierzamy rozgrzać artusowy parkiet do czerwoności! Wieczór będzie niezwykle integracyjny i pełen tanecznych wrażeń! Towarzyszami naszej emocjonującej podróży – po znanym i nieznanym –  będzie grający na żywo duet Celtic Tree. Niesamowite dźwięki gitary i fletu irlandzkiego w mgnieniu oka przeniosą nas w taneczne kręgi Francji, Portugalii czy Polski.

Celtic Tree tworzą Tomek Fojgt oraz Jakub Szczygieł. Oprócz misternego i cudownego doboru dźwięków łączy ich także prawdziwa przyjaźń i wieloletnia fascynacja muzyką folkową. W TAN natomiast porwie nas Kasia Kostańska-Maziarz. Cała trójka spotyka się na wspólnym parkiecie nie po raz pierwszy, więc możecie spodziewać się istnej fuzji tańca i muzyki!

Potańcówkę tradycyjnie poprzedzą warsztaty taneczne o godz. 18:00!

UWAGA! Tańce, które pojawią się na warsztatach, nie będą tłumaczone w czasie imprezy, więc, by nie podpierać ściany, na zajęcia rusz, kochani!