Corona Borealis | Koncert Tysiąca i Cichej Nocy

Kiedy

05.01.2024
piątek | godz. 18:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

25zł / normalny
Wydarzenie archiwalne
Czas trwania koncertu – około 1 godziny 30 minut
Artykuł dostępny w audiodeskrypcji

Chcecie, by święta trwały dłużej niż zazwyczaj? Jeśli tak, mamy wyjątkową propozycję! Już piątego stycznia chór Korona Borealis zabierze nas w niezapomnianą, bożonarodzeniową podróż, podczas której zabrzmią kolędy, pastorałki i pieśni świąteczne.

Chór kameralny Korona Borealis działa od prawie trzech lat. Dyrygent Ariel Radomiński zaprosił do współpracy muzyków i amatorów śpiewu z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Zespół składa się obecnie z trzydziestu czterech utalentowanych śpiewaczek i śpiewaków. Na scenie Dworu Artusa chór zaprezentuje noworoczny program Koncert tysiąca i Cichej Nocy. Wieczór wzbogacą także utwory ze stałego repertuaru Korony Borealis, z gatunku pieśni sakralnych, folkowych i rozrywkowych.

Koncert poprowadzi Dorota Gładkowska.

Czas trwania koncertu to około jednej godziny i trzydziestu minut

ciemny plakat z błękitno różowymi smugami. na pierwszym planie jest biały napis koncert tysiąca i cichej nocy Corona Borealis i informacje o koncercie

Chcecie, by święta trwały dłużej niż zazwyczaj? Jeśli tak, mamy wyjątkową propozycję! Już 5 stycznia chór Corona Borealis zabierze nas w niezapomnianą, bożonarodzeniową podróż, podczas której zabrzmią kolędy, pastorałki i pieśni świąteczne.

Chór kameralny Corona Borealis działa od prawie trzech lat. Dyrygent Ariel Radomiński zaprosił do współpracy muzyków i amatorów śpiewu z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Zespół składa się obecnie z trzydziestu czterech utalentowanych śpiewaczek i śpiewaków. Na scenie Dworu Artusa chór zaprezentuje noworoczny program „Koncert tysiąca i Cichej Nocy”. Wieczór wzbogacą także utwory ze stałego repertuaru Corony Borealis, z gatunku pieśni sakralnych, folkowych i rozrywkowych.

Koncert poprowadzi Dorota Gładkowska.